Finantsinspektsioonis toimus avatud uste päev

08.04.2022

Finantsinspektsioonis toimus 7.aprillil avatud uste päev, mida külastas ligi 50 noort, kes uurisid töövõimaluste ja praktika kohta inspektsioonis.

Tänavu 20-aastaseks saanud Finantsinspektsioon on atraktiivne tööandja nii noortele, kui ka juba kogenud finantssektori töötajatele. Avatud uste päeva eesmärgiks oli pakkuda infot töövõimaluste kohta ning jagada põnevamaid seiku finantsmaailma telgitagustest. Finantsinspektsiooni personalijuhi Lilja Normaku sõnul iseloomustab inspektsiooni tänaseid töötajaid kõrge professionaalsus ning avatus uuenduslikele finantssektori lahendustele.  “Ootame oma ridadesse tööle kõiki neid, keda huvitab finantsmaailmas toimuv ning kes tunnevad, et tahavad finantssektori stabiilsuse hoidmisse oma panuse anda,” märkis Normak.

2021. aasta lõpus oli inspektsioonis 122 töötajat. Töötajate keskmine vanus 2021. aasta lõpuks oli 37,5 aastat ja tööstaaž 7,1 aastat. 2021. aasta jooksul asus tööle 27 uut töötajat ja lahkus 14 töötajat. Töötajaskond koosneb nii pikaajalise kogemusega tippekspertidest kui ka noortest spetsialistidest. Finantsinspektsiooni töötajad osalevad finantsmaailma regulatsioonide väljatöötamisel nii Eestis kui ka Euroopas.

 

Veel uudiseid