Finantsinspektsioonis oli avatud uste päev

14.04.2023

Finantsinspektsioonis toimus 13. aprillil avatud uste päev, kus räägiti inspektsiooni töö huvitavamatest praktikatest ja tagatubades toimuvast. Üritust külastas ligi 50 tudengit erinevatest ülikoolidest.

Avatud uste päeva avas Finantsinspektsiooni juhatuse esimees Kilvar Kessler, kes rääkis sellest, et inspektsioonis tööd tehes saab Eestis ainulaadsed teadmised tipptasemel järelevalvest, millega muuta finantsmaailma veel paremaks.  „Töö inspektsioonis annab võimaluse  panustada ühiskonda nii, et majandus toimiks tõhusamalt ja et meie kõigi elu oleks parem. Inspektsiooni töötajal on suur võimalus eneseteostuseks ja  ainulaadne juurdepääs maailma tipptasemel järelevalvelistele teadmistele,“ rääkis Kessler avakõnes.

Avatud uste päeval rääkisid inspektsiooni erinevad töötajad oma suurimatest väljakutsetest ja saavutustest. Lisaks said tudengid küsida küsimusi end huvitavatel teemadel. Finantsinspektsiooni töötajad tegid ülevaate ka karjääri- ja praktikavõimalustest inspektsioonis. Päev lõppes networkingu ja ühise tuuriga ajaloolises majas.

Finantsinspektsioonis on hetkel 130 töötajat ning peamiselt otsitakse tööle analüütikuid, juriste ja IT-audiitoreid. Finantsinspektsioon tähistas eelmisel aastal oma 20. juubelit.

Veel uudiseid