AS Redgate Capital sai täiendava tegevusloa

19.01.2022

Finantsinspektsioon andis 17. jaanuaril AS-ile Redgate Capital täiendava investeerimisühingu tegevusloa. Ettevõttele antud teine tegevusluba annab õiguse pakkuda lisaks erinevaid investeerimisteenuseid ja investeerimisteenuste kõrvalteenuseid.

Kui varem oli ettevõttel õigus vastu võtta väärtpaberitega seotud korraldusi ja neid edastada, samuti väärtpabereid pakkuda või emiteerimist korraldada, siis vastavalt uuele tegevusloale võib Redgate Capital pakkuda eraisikutele ka investeerimisnõustamist ja väärtpaberiga seotud korralduse täitmist kliendi nimel või arvel.  Investeerimisteenuste kõrvalteenusena oli ettevõttel seni õigus nõustada äriühinguid kapitali struktuuri, ettevõtlussektori strateegia, äriühingute ühinemise ja osaluse omandamisega või muudes sarnastes küsimustes. Teise tegevusloaga lisandus Redgate Capitalile  õigus hoida ja hallata kliendi väärtpabereid, teha investeerimis- ja finantsanalüüsi või anda üldiseid soovitusi seoses väärtpaberitehingutega.

AS-i Redgate Capital juhatuse liikmed on Aare Tammemäe ja Valeria Kiisk. Kõik tegevusluba omavad investeerimisühingud on avaldatud Finantsinspektsiooni veebilehel turuosaliste registris.
 

Veel uudiseid