Finantsinspektsioon uuendas oma veebilehte

06.12.2018

Finantsinspektsioon võttis täna, 6. detsembril kasutusele uue veebilehe, mis on senisest kasutajasõbralikum ja mugavam. 

Uue veebilehe loomisel on lähtutud põhimõttest, et oluline teave oleks kergesti leitav ning ka leht ise lihtsasti kasutatav. Muutunud on veebilehe infoarhitektuur ja kujundus, samuti on kasutusel rohkem pildimaterjali, jooniseid ja infograafikat ning lisandunud on blogi.

Peamine teave uuel veebilehel on koondatud põhivaldkondade alla, milleks on pangandus ja krediit, investeerimine, kindlustus, makse- ja e-raha teenused ning tarbijale. Uuel kodulehel on hõlpsasti leitavad ka näiteks rikkumisest teavitamise vorm, finantsturu ülevaated ja muud infomaterjalid. 

Avalehel on välja toodud värskeimad uudised, hoiatusteated ja üritused, seejuures kõige olulisem teave on kuvatud avalehel ülemises osas suures pildis. Avalehel paremal menüüs on kuvatud olulisim teave finantsturu kohta, nagu turuosalisate register, info tegevusloa taotlemise kohta, finantsturu ülevaated, juhendid ja regulatsioonid.  

Võrreldes vana kodulehega on suuremat tähelepanu pööratud info kiirele leitavusele otsingumootori abil. Samuti on kogu leht nutiseadmetes senisest paremini kasutatav ning veebilehe loomisel on arvestatud ka ligipääsetavuse nõuetega, et kodulehte saaks kasutada näiteks ka vaegnägijad.

Finantsinspektsiooni veebileht on saadaval eesti ja inglise keeles. 

Tööd veebilehe edasiarendamisel jätkuvad. Kui jääte info leidmisel hätta, siis palun võtke ühendust press@fi.ee või telefonil 6680 849.

Veel uudiseid